Datum a časDnes je čtvrtek, 27.7.2017SvátekSvátek má Věroslav
Přístupy944664. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830
Sponzoři webu


zde může být i váš baner
Kudy z nudy

Po-čtení na cestách

coach8.03.2017 11:03, Reagovat
Coach Outlet http://www.coachoutletfactory-stores.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net
ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com
Coach Outlet Store Online http://www.coachstoreonline.in.net
Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.in.net
Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com
Coach Purses http://www.coachpurses.eu.com
Coach Outlet http://www.coachoutlet2016.us.com
Tory Burch Shoes http://www.toryburchoutlets.us.com
Longchamp Outlet http://www.longchampoutlet.in.net
Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com
Coach Outlet http://www.innnovate.com
Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.us.org
Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.us.com
Moncler Outlet http://www.moncleroutletonline.in.net
Coach Factory http://www.maganates.com
Coach Factory Outlet http://www.coachfactorysoutlet.in.net
Kate Spade Outlet http://www.katespadesoutlet.us.com
Ray Ban Outlet http://www.raybanoutletstore.in.net
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes2016.in.net
North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.us.org
Coach Factory Outlet http://www.coachoutletstore.name
Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.name
Coach Outlet http://www.coach-outlets.us.org
Nike Roshe Run http://www.tanie-nikerosherun.pl
Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl
Nike Air Max http://www.nikeairmax.us.org
Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoe.in.net
Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org
Balenciaga Outlet http://www.balenciaga-outlet.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net
Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com
Hermes Belt http://www.hermes-belts.us.com
Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com
Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com
North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstore.in.net
North Face Jackets http://www.north-face.in.net
North Face Outlet http://www.northface-outlets.us.com
Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outlets.us.org
Timberland Boots http://www.timberland-outlets.us.com
Cheap Timberland Boots http://www.timberlandoutlet.us.com
Tory Burch Outlet http://www.toryburch-outlets.us.com
Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlauren-outlets.us.com
Gucci Outlet http://www.guccifactoryoutlet.us.com
Gucci Outlet http://www.guccioutletinc.us.com
North Face Jackets http://www.northfacefactoryoutlet.us.com
Prada Outlet http://www.pradaoutlets.in.net
Hollister Clothing http://www.hollister-clothing.us.com
Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoes.us.org
Tiffany Outlet http://www.tiffany-outlets.us.com
Tiffany Outlet http://www.tiffanyco-outlet.us.com
NFL Jerseys http://www.nfljerseys.name
Toms Outlet http://www.outlettoms.us.com
Cheap Jordans http://www.cheapjordans.eu.com
North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlet.us.org
Prada Handbags http://www.pradaoutlet.us.org
Chan Luu http://www.chanluu.us.com
Toms Outlet http://www.tomsoutletstores.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletofficial.us.com
Beats By Dr Dre http://www.beatsbydrdre.us.org
Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org
Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com
Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com
Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org
Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org
Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org
Coach Purses http://www.coachpurse.us.com
Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.us.com
Toms Shoes http://www.tomoutlet.us.com
Louis Vuitton http://www.louisvuitton-outletstores.us.com
Fendi Handbags http://www.fendibelt.us.com
Giuseppe Shoes http://www.giuseppezanotti.eu.com
Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsco.us.com
Stephen Curry Shoes http://www.stephencurryshoes.us.com
Salomon Shoes http://www.salomonshoes.eu.com
Coach Outlet http://www.outletcoach.in.net
North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.com
Burberry Outlet http://www.burberryoutletstore.us.org
North Face Outlet http://www.north-faceoutlets.in.net
North Face Jackets http://www.outletnorthface.in.net
Skechers Shoes http://www.skechersshoe.us.com
Toms Outlethttp://www.tomsoutletstore.us.org
North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.us.org
Nike Air Max http://www.nikeoutlet.us.org
Nike Hoodies http://www.nikehoodies.us.com
Marc Jacobs Handbags http://www.marcjacobshandbags.name
Marc Jacobs Outlet http://www.marcjacobsoutletstore.us.com
Jimmy Choo Shoes http://www.jimmy-chooshoes.us.com
Burberry Belt http://www.burberrybelt.us.com
Louis Vuitton Belt http://www.louisvuitton-belt.com
Salvatore Ferragamo http://www.ferragamo-belt.us.com
Marc Jacobs Handbags http://marcjacobshandbagsoutlet.blog.com
Lululemon Outlet http://www.lululemonsoutlet.us.com
True Religion Outlet http://www.truereligion-outlets.in.net
Tommy Hilfiger Outlet http://www.tommyhilfigeroutlet.us.com
Coach Outlet http://www.outletcoach.eu.com
Red Bottoms http://www.redbottom.in.net
Kevin Durant Shoes http://www.kevindurantshoes.us.org
New Balance Outlet http://www.newbalanceoutlet.in.net
Adidas Outlet http://www.adidasoutlet.in.net
Coach Outlet Online http://www.coachoutlet-online.eu.com
Stephen Curry Jersey http://www.stephencurryjersey.us.com
Vans Outlet http://www.vansoutlet.us.com
True Religion Outlet http://www.true-religionoutlets.in.net
ED Hardy Outlet http://www.edhardyoutlet.in.net
North Face Outlet http://www.northfaceoutlet.eu.com
UGG Outlet http://www.uggoutlet.us.org
UGG Outlet http://www.outletugg.in.net
North Face Outlet http://www.northface--outlet.us.com
Ugg Boots Sale http://www.uggbootssale.in.net
UGGS For Women http://www.uggsforwomen.us.com
Skechers Outlet http://www.skechersoutletstore.us.com
Adidas Yeezy Boost http://www.adidasyeezyboost.in.net
Adidas Yeezy http://www.adidasyeezy.us.com
Adidas NMD http://www.adidas-nmd.us.org
Coach Outlet http://www.coachoutletinc.us.com
North Face Outlet http://www.northfaceoutletsale.in.net
Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenfactoryoutlet.us.com
Puma Outlet http://www.puma-outlet.us.com
Polo Outlet http://www.outlet-polo.us.com
Stuart Weitzman Boots http://www.stuartweitzmanboots.us.com
Under Armour Outlet http://www.underarmouroutlet.us.org
Under Armour Hoodies http://www.underarmourhoodies.us.com
Herve Leger http://www.herveleger.eu.com
MCM Belt http://www.mcmbelts.us.com
Nike Air Max http://www.nikeairmaxshoes.com.tw
Louboutin Heels http://www.louboutinheels.us.com
Jordan Retro 11 http://www.jordanretro11.us.com
Converse Outlet http://www.outletconverse.us.com
Nike Roshe Run http://www.nike-rosherun.us.com
UGGS Outlet http://www.outletuggs.us.com
North Face Outlet http://outletnorthface.blog.com
Adidas Originals http://www.adidasnmdshoes.com.tw
Lebron James Shoes http://www.lebronjamesshoes.us.com
Sac Longchamp http://www.saclongchamps.fr
Air Max Pas Cher http://www.airmax-paschers.fr
Chaussures Louboutin http://www.louboutinspascher.fr
Keds Shoes http://www.kedsshoes.in.net
Asics Shoes http://www.asicsshoe.in.net
Coach Outlet http://www.outletcoach.us.org
True Religion Outlet http://www.outlettruereligion.us.com
New Balance Outlet http://www.new-balanceoutlet.us.com
Skechers Shoes http://www.skechersoutlet.us.com
Nike Outlet http://www.outletnike.us.com
Adidas Outlet http://www.outletadidas.in.net
Red Bottom Shoes http://www.redbottom-shoes.com
New Jordans http://www.newjordans.us.com
Air Max 90 http://www.air-max90.in.net
Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutletstores.com
Coach Black Friday http://www.coachblackfriday.org
UGG Boots Black Friday http://www.uggbootsblackfriday.com
Nike Roshe Run http://www.nikerosherunning.us.com
Versace Belt http://www.versacebelt.us.com
Skechers Shoes http://www.skechersshoes.in.net
Hugo Boss http://www.hugoboss.in.net
Guess Factory http://www.guessfactoryoutlet.us.com
Hollister Jeans http://www.hollisterjeans.us.com
Burberry Scarf http://www.burberry-scarf.in.net
North Face Outlet http://www.northfaceoutletus.us.com
North Face Outlet http://www.northfaceoutletfactory.in.net
North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlets.us.com
The North Face Outlet http://www.northfacesoutlet.us.org
North Face Jackets http://www.northfaceoutletco.in.net
North Face Outlet http://www.north-faceoutlet.info
UGG Outlets http://www.ugg-outlets.in.net
Uggs Outlets http://www.uggs-outlets.us.com
UGG Outlet Store http://www.outletugg.us.com
Ugg Outlets http://www.ugg-outlets.us.com
UGG Boots Outlet http://www.outlet-ugg.us.com
UGG Bailey Button http://www.uggoutlet-boots.us.com
Michael Kors http://www.wwwmichaelkors.us.com
Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletstores.in.net
Nike Roshe Run Pas Cher http://www.rosherun.fr
Nike Air Max Pas Cher http://www.airmaxpascheronline.fr
Air Jordan Pas Cher http://www.nike-pascher.fr
Kate Spade http://www.katespade.us.com
True Religion http://www.truereligion.us.org
Salomon Outlet http://www.salomonoutlets.com
Burberry Outlet http://www.burberry-outlets.us.com
North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.net.co
The North Face Outlet http://www.northfaceoutletinc.name
The North Face Jackets http://www.northfaceoutletco.name
Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonco.us.com
Pandora Bracelet http://www.pandorabracelet.us.com
Oakley Sunglasses http://www.oakleysunglasses-outlets.us.com
Ray Ban Outlet http://www.raybanoutletofficial.us.com
Ray Ban Sunglasses http://www.raybansunglassesofficial.us.com
Coach Outlet http://www.coachoutletsofficial.us.com
Coach Outlet http://www.coachoutletcom.us.com
Mont Blanc Pens http://www.montblanc-pen.us.com
Burberry Outlet http://www.wwwburberryoutlet.us.com
Coach Outlet http://www.coachoutletmall.us.com
Ray Ban Sunglasses http://www.raybanofficialstore.us.com
Oakley Outlet http://www.oakleyoutletofficial.us.com
Longchamp Pas Cher http://www.longchampspascher.fr
Sac Louis Vuitton http://www.saclouis-vuitton.fr
Louis Vuitton Pas Cher http://www.louisvuittonspascher.fr
Chanel Outlet http://www.chaneloutletofficial.us.com
Coach Outlet http://www.coachoutletofficial.com
Coach Outlet http://www.outletcoach.org
Burberry Outlet http://www.outletburberry.net
Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.org
Yeezy Boost 350 http://www.yeezyboost350v2sale.com
xukaimin, 5.04.2017 04:08, Reagovat
http://www.nikeoutlet-online.com
http://www.nikeblazers.in.net
http://www.columbiashoes.us.com
http://www.rosherun.org
http://www.kobe12shoes.us.com
http://www.raybanwayfarer.com.co
http://www.cheap-mlb-jerseys.us.com
http://www.pradahandbagsoutlet.us.com
http://www.nikefootballboots.org.uk
http://www.louisvuittonoutletbuy.us.com
http://www.christianlouboutin.name
http://www.christianlouboutinoutlet.com
http://www.hermes.in.net
http://www.nikesb.us
http://www.oakleys.com.co
http://www.eccoshoes.in.net
http://www.katespadeoutlets.us.org
http://www.ponyshoes.us.com
http://www.chelseajersey.org.uk
http://www.michaelkorsbags.in.net
2017.4.5xukaimin
 
Přečteno 162x
 
Zpět
Zobrazit článek

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:

Sledovat diskuzi

Email:
Potvrzovací kód:
Vydání
< Ročník 2017 >
I.II.III.
IV.V.VI.
VII.VIII.IX.
X.XI.XII.
Libochovické noviny
Redakční rada


Šéfredaktor:
Mgr. Josef Krob

Redakční rada:
Mgr. Barbara Bláhová
Tomáš Černý
Pavel Česal
Ing. Milena Ryšavá
Alena Šebková
Stanislav Tlustý 

               

Počasí
Anketa
© 2009 Webdesign by Media Creative s.r.o.
Developed by Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
admin | webmail | Intranet |
www.libochovice.cz - Oficiální stránky města Libochovice