Datum a časDnes je čtvrtek, 23.11.2017SvátekSvátek má Klement
Přístupy1067517. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830
Sponzoři webu


zde může být i váš baner
Kudy z nudy

Hurá na prázdniny!


Konec školního roku má snad každý z nás spjatý s létem a prázdninami. My v poplzské školce to máme také tak. Ale ještě než si začneme užívat zasloužené volno, ráda bych vás seznámila s tím, co všechno jsme v poslední době zažili a zvládli.
Navštívili jsme několikrát Divadlo rozmanitostí, které vždy pohladí po duši, do školky přijela i Štěpánka se svým divadélkem a také musím zmínit projekt CEPÍK, do kterého jsme se  úspěšně zapojili. Týká se zdravé výživy, pitného režimu a také správného pohybu. Vše je dětem předkládáno formou pohádek a zábavných her. Musím říct, že dětem se pohádky moc líbí a pobavíme se i my, dospěláci.
Nebudu psát o všech akcích školy, jen bych ráda ještě zmínila naši účast ve sběrové soutěži, kde jsme se umístili na 3.místě. Získané prostředky využíváme např. na zaplacení dopravy nebo vstupů při různých akcích a výletech. Jedním z takových výletů byl třeba i park MIRAKULUM, kam jsme vyrazili společně s dětmi a jejich rodiči. Myslím, že tradice společných výletů se líbí nám všem. Pomalu, ale jistě se blížíme do finále školního roku. Nebyl by to ale pořádný konec bez „pasování“ předškoláků na školáky, předvedení písniček, flétniček a tanečků pro maminky, tatínky, babičky, no zkrátka celou rodinu, a to vše zalité „rychlými špunty“ a proložené něčím dobrým na zub. Když toto vše proběhlo, čekal nás už jen pomyslný zlatý hřeb školního roku a tím byl pobyt na „školandě“. Jako obvykle jsme vyjeli do Příchovic u Tanvaldu, kam se rok co rok rádi vracíme. Počasí nám vyšlo báječně a akce střídala akci. Zařádili jsme si na bobové dráze a v herním parku v Harrachově, vyšlápli jsme si na nejkrásnější rozhlednu Jizerských hor Štěpánku a dojeli do dolomitových jeskyní v Bozkově. Další den následoval celodenní výlet do Liberce, kde jsme navštívili centrum her Babylon, někdo šel do IQ parku a ještě jsme stihli Dinopark. Vše jsme prokládali procházkami v lese, stavěním oblíbených domečků a také skákáním na obrovské trampolíně, která byla letos vítanou novinkou přímo u chalupy. Přišel i Krakonoš a my museli hledat poklad, který nám někde u chaty schoval. Nesmím zapomenout na návštěvu nově otevřeného muzea Járy Cimrmana a rozhledny „Maják“ která je přímo v Příchovicích a moc se nám líbila. Cestou zpátky jsme absolvovali procházku lesoparkem, který je také novinkou a pro děti je v něm spousta přírodních i uměle zhotovených překážek. Odpoledne nás navštívil Pavel Balaš, který dětem předvedl úžasnou trialovou jízdu na motorce a jeho čtyřletý syn mu vydatně pomáhal. Na závěr celého pobytu nesměl chybět oblíbený karneval, kde se vyřádil opravdu každý. Pak už jen zabalit a odjezd domů. Co říci závěrem? Že to byl další náročný, ale úspěšný rok, na který budeme vzpomínat. Děkujeme všem, kteří nám po celý rok pomáhali a snažili se společně s námi pro děti udělat jen to nejlepší. Loučíme se se 14 předškoláky a přejeme, aby se jim ve škole líbilo.           

Rýdlová Hana, zást.ředitelky MŠ Poplze

Komentáře

Vydání
< Ročník 2017 >
I.II.III.
IV.V.VI.
VII.VIII.IX.
X.XI.XII.
Libochovické noviny
Redakční rada


Šéfredaktor:
Mgr. Josef Krob

Redakční rada:
Mgr. Barbara Bláhová
Tomáš Černý
Pavel Česal
Ing. Milena Ryšavá
Alena Šebková
Stanislav Tlustý 

               

Počasí
Anketa
© 2009 Webdesign by Media Creative s.r.o.
Developed by Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
admin | webmail | Intranet |
www.libochovice.cz - Oficiální stránky města Libochovice