Datum a časDnes je úterý, 26.9.2017SvátekSvátek má Andrea
Přístupy1010612. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830
Sponzoři webu


zde může být i váš baner
Kudy z nudy

Přijetí reprezentantů


V pátek, 21. června byli starostkou města Ing.Janou Holou přijati reprezentanti školy. Žáci, kteří svými výkony a chováním vzorně reprezentovali v nejrůznějších soutěžích, ať už sportovních, nebo vědomostních v rámci okresu a kraje.
V průběhu přijetí jim Ing.Jana Holá poděkovala za výkony, předala jim odměnu - poukaz na koupi zboží v hodnotě 200,-Kč v prodejně Kola sport (bývalé Cyklohobby). Fotbalisté obdrželi 2 míče na kopanou a florbalisté tašku míčků. V následné besedě při malém občerstvení žáci hovořili o svých úspěších. 


Foto: P. Hlavička

Přijati byli tito žáci:
Individuální ocenění
3.B
Eliška Krobová - 1. místo za “Jarní poznávání rostlin” v kategorii třetích tříd, 1. místo za “Podzimní poznávání rostlin” v kategorii třetích tříd, nejúspěšnější řešitelka matematického KLOKANA v kategorii CVRČEK.
Lucie Hlaváčková - 3. místo za “Jarní poznávání rostlin” v kategorii třetích tříd, 2. místo za “Podzimní poznávání rostlin” v kategorii třetích tříd
6.A
Tomáš Jonáš - 1. místo okres Odznak všestrannosti olym-pijských vítězů, 1. místo okres Stolní tenis, 3. místo kraj OVOV
6.B
Marek Horký - 2. místo Mistrovství ČR leteckých modelářů, 10. místo v soutěži Mladý záchranář
Karolína Fröhlichová - 10. místo v soutěži Mladý záchranář, 4. místo okresní kolo Přehazovaná, 3. místo okresní kolo Atletický čtyřboj
Michaela Kunertová - 4. místo okresní kolo Přehazovaná, 3. místo okresní kolo Atletický čtyřboj
7.A
Jan Pavlata - 2. místo okres Archimediáda, 1. místo okres Stolní tenis
Jan Hajný - 2. místo okres Archimediáda, 1. místo okres Stolní tenis
Tereza Schreiberová - 4. místo okresní kolo Přehazovaná, 3. místo okresní kolo Atletický čtyřboj
Markéta Hampová - 4. místo okresní kolo Přehazovaná, 3. místo okresní kolo Atletický čtyřboj
7.B
Lenka Ryšavá - 2. místo okres Archimediáda, 13. místo v okr. kole matematické olympiády, tvorba školního časopisu, 4. místo okresní kolo Přehazovaná
Patrik Rejzek - 2. místo okres “Poznávání rostlin”, 11. místo okres zeměpisné olympiády
Tereza Eisenhammerová - 2. místo v Poháru rozhlasu, 4. místo okresní kolo Přehazovaná, 3. místo okresní kolo Atletický čtyřboj
Aneta Svobodová - 3. místo okres matematické olympiády, okresní kolo olympiády v AJ
Martina Slabihoudová - účastník národního kola “Zdravá pětka”
Marek Novotný - účastník národního kola “Zdravá pětka”
Vladimíra Fialová - účastník národního kola “Zdravá pětka”
8.B
Štěpán Chadraba - získal nejvyšší ocenění Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice 2013 - medaili Lidická růže (24 593 prací dětí ze 68 zemí)
Vít Líbal - 1. místo okresní kolo dějepisná olympiáda, 19. místo okres Pythagoriáda, 7. místo okres fyzikální olympiáda
Lucie Lebertová - 15. místo okres fyzikální olympiáda, 1. místo okres “Poznávání rostlin”
Markéta Šalounová - 1. místo okres “Poznávání rostlin”
9.A
Tomáš Starý - 6. místo okres fyzikální olympiáda, úspěšný řešitel v krajském kole, 4. místo v kraji Stolní tenis, 13. místo matematická olympiáda
Roman Pavlata - 3. místo okres zeměpisná olympiáda, 4. místo okres dějepisná olympiáda - úspěšný řešitel v krajském kole, 7. místo okres matematická olympiáda, 6. místo okres matematický klokan, futsal - postup do 3. kola, 4. místo v kraji Stolní tenis

Kolektivní ocenění
Družstvo žáků 4. - 5. tříd - 1. místo okres, 8. místo kraj Florbal
Za družstvo přebírá ocenění Ondřej Klíma z 5.A
Družstvo žáků 8. - 9. tříd - 1. místo okres, 4. místo kraj Školská futsalová liga
Za družstvo přebírá ocenění Jan Šturm z 8.B

Komentáře