Datum a časDnes je pátek, 28.7.2017SvátekSvátek má Viktor
Přístupy945538. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830
Sponzoři webu


zde může být i váš baner
Kudy z nudy

Reprezentanti přijati starostkou města


Ve čtvrtek, 16. června, přijala starostka Libochovic Ing. Jana Holá žáky ZŠ J.E.Purkyně, kteří se v nejrůznějších vědomostních či sportovních soutěžích umístili v okresních nebo krajských kolech.



V obřadní síni představil ředitel školy Mgr. Josef Krob tyto reprezentanty školy, kteří dělají dobré jméno škole i městu:

1) Roman Pavlata - 2. místo v okresním kole matematické olympiády, 5. místo v zeměpisné olympiádě, 2. místo v Archimediádě a 1. místo v základním kole soutěže Koumák.
2) Tomáš Starý - 2. místo v Archimediádě, 10. místo v Pythagoriádě a 12. místo v zeměpisné olympiádě.
3) Petr Marschall - 1. místo na Mistrovství České republiky v kumite, 3. místo v kumite družstev, 2. místo v Poháru rozhlasu družstev, 2. místo ve skoku dalekém.
4) Daniela Laubová - výborná žákyně, vzorně plní povinnosti služby.
5) Lenka Ryšavá - 1. místo v okresním kole matematické olympiády.
6) Aneta Hodinová - 1. místo v okresním kole klavírní soutěže ZUŠ, 2. místo v krajském kole.
7) Vojtěch Starý - 3. místo v okresním kole matematické olympiády.
8) Vojtěch Pail - Nejlepší chemik Litoměřicka, 4. místo v krajském kole fyzikální olympiády.
9) Michal Panský - 2. místo v okresním kole matematické olympiády, 2. místo v okresním kole fyzikální olympiády, 11. v okresním kole chemické olympiády.
10-15) Pavel Klug, Jakub Horák, Jan Šulc, Aleš Plch, Ondřej Hudík a Josef Karfík - spolu s Petrem Marschallem 2. místo družstev v okresním kole lehkoatletického přeboru „Poháru rozhlasu“.
Navíc Jakub Horák byl 2. ve skoku vysokém, Petr Marschall 2. ve skoku dalekém, Pavel Klug 3. ve skoku dalekém a štafeta získala zlaté medaile.
16) Marcela Zůnová - úspěšný řešitel olympiády v českém jazyce
17) Kristýna Hanzalová - 7. místo v okres. kole fyzikální olympiády, postup do krajského kola.
18) Roman Horký - 5. místo v okresním kole fyzikální olympiády, 6. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce, 9. místo v chemické olympiádě.
19) Vít Líbal - 2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády, 4. místo v krajském kole, 7. místo v okresním kole matematické olympiády.

Poté žáci obdrželi upomínkové předměty a byli pozváni starostkou města na malé občerstvení a besedu.

Mgr. Josef Krob, ředitel školy

Komentáře

Vydání
< Ročník 2017 >
I.II.III.
IV.V.VI.
VII.VIII.IX.
X.XI.XII.
Libochovické noviny
Redakční rada


Šéfredaktor:
Mgr. Josef Krob

Redakční rada:
Mgr. Barbara Bláhová
Tomáš Černý
Pavel Česal
Ing. Milena Ryšavá
Alena Šebková
Stanislav Tlustý 

               

Počasí
Anketa
© 2009 Webdesign by Media Creative s.r.o.
Developed by Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
admin | webmail | Intranet |
www.libochovice.cz - Oficiální stránky města Libochovice