Datum a časDnes je sobota, 21.10.2017SvátekSvátek má Brigita
Přístupy1035348. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830
Sponzoři webu


zde může být i váš baner
Kudy z nudy

Libochovické vedení hra uspokojuje, disciplína je horší

Chod fotbalového oddílu z Libochovic zhodnotili v polovině sezony 2009/2010 předseda Jaromír Gašparík a místopředseda Václav Zůna.

Hodnocení
Při ohlédnutí za podzimní částí převládá spokojenost s umístěním, výsledky i předváděnou hrou mužstev. Daleko méně spokojení jsou ale v Libochovicích s disciplínou, morálkou a chováním převážné části týmů. Dalším negativem FK je nezájem členů a hráčů o pomoc při údržbě areálu. Zajištění chodu klubu je rok od roku těžší a finančně náročnější, a proto je potřeba přiložit ruku k dílu a ušetřit tak peníze na zajištění servisu pro mistrovské a přátelské zápasy. Určitě by se tak zlepšil přístup a vztah k majetku klubu a nikdo by si svou práci neničil a nenechal ničit.
Naopak velkou radost mají v Libochovicích z toho, že se rozšířil počet lidí s trenérskou licencí a ze zájmu aktivních hráčů pomoci u mládeže. Velký dík patří i rodičům, manželkám a přítelkyním hráčů a funkcionářů, sponzorům a fanouškům, kteří chodí na domácí i venkovní utkání.
A speciální poklona a poděkování je věnováno Jirkovi Böhmovi. Aktivní hráč staré gardy je zároveň trenérem A mužstva mužů, mladších žáků a starší i mladší přípravky. “Bemčák” tak tráví většinu svého volného času na hřišti a obětavějšího milovníka kopané v Libochovicích nenajdete.

Mladší přípravka
Ve skupině je v konkurenci týmů Straškova, Bezděkova a Podlusk na posledním místě, což je zapříčiněno především tím, že Libochovičtí jsou mladší než hráči soupeře. Za vydatné pomoci trenérů Jiřího Böhma a Ondry Rohlíčka a podpory rodičů půjdou
jejich výkony v budoucnu nahoru. Velkým příslibem je radost ze hry a hrdost hrát za Libochovice
Mužstvo starší přípravky je poskládané ze starších i o něco zkušenějších borců. Vyhrálo svoji skupinu a nechalo za sebou týmy Brozan, Travčic a Třebenic. Na jaře si Libochovičtí zahrají o postup do finále se soupeři z Úštěka, Lukavce a Straškova. I zde jsou trenéry Böhm a Rohlíček.

Žáci
Mladší žáci (účastník okresního přeboru) jsou na velmi dobrém čtvrtém místě, když pod vedením J. Böhma a S. Novotného nestačili pouze na Brozany, Štětí a Lovosice. Před sezonou odešly základní pilíře starších žáků  - Horký (Teplice), Poráč (Roudnice n.L.) a Erlich (Litoměřice), což v krajské I. A třídě bylo obrovským oslabením. O to příjemnější jsou velmi solidní výkony ostatních kluků a šesté místo se ziskem dvaceti bodů. Trenérskému duu Josef Kratochvíl a Václav Řezníček vydatně pomáhá František Červený.

Dorost
Dorostenci hrají I. A třídu a nevedou si v ní špatně. Páté místo s 25 body je velmi hezké. Výkony, výsledky i umístění by však mohly být ještě lepší, kdyby se zlepšil přístup a zodpovědnost některých hráčů. Po I. Wernerovi převzali trenérské žezlo David Zázvorka a Marin Hajný.

A tým
Tým pod vedením Pavla Jantoše a Jirky Böhma sídlí po podzimu na třetím místě okresního přeboru se ziskem dvaceti šesti bodů. Před sebou mají pouze Terezín a Brozany B, které chtějí na jaře potrápit. Velkým problémem je proměňování vyložených gólových příležitostí. S tím pak souvisí nervozita, vztek a následné zkraty hráčů. Množství červených karet za zbytečnou kritiku rozhodčích a nesportovní chování připravily mužstvo o spoustu bodů.

B tým
Sedmé místo ve IV. třídě je největším podzimním zklamáním. Je však nutno dodat, že většina prohraných utkání byla smolných a o jednu branku. Trenéry jsou Jan Henzl a Petr Krček.

Stará garda
Poslední místo ve skupině se ziskem pěti bodů také není hodné pochvaly. To, že se na některá utkání nesešlo dostatečné množství hráčů, se dá díky pracovním povinnostem pochopit. Zklamáním však je fakt, že někteří borci v letech se nejdou na trávník pobavit, ale kibicovat rozhodčí, soupeře a někdy se pohádají i mezi sebou.            

David Vačilja

Komentáře