Datum a časDnes je úterý, 23.5.2017SvátekSvátek má Vladimír
Přístupy879589. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339
MUDr. Horn, stomatologie
Čechova 655, Libochovice, tel. 777 790 680

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830

Reprezentanti školy přijati starostou Libochovic

V pondělí, 26. června přijal v obřadní síni Městského úřadu v Libochovicích starosta Libochovic Ing.Jaroslav Beneš žáky Purkyňovy školy

     V pondělí, 26. června přijal v obřadní síni Městského úřadu v Libochovicích starosta Libochovic Ing.Jaroslav Beneš žáky Purkyňovy školy, kteří se svými výkony na soutěžích a olympiádách zasloužili o dobrou reprezentaci.
Ředitel školy představil tyto žáky :
1) David Jaroš - v okresním kole zeměpisné olympiády 2., v kraji skončil pátý. Ve fyzikální soutěži Archimediáda byl 2., v Pythagoriádě a matematické olympiádě skončil 10. Dostal se do finále Koumáka, kde obsadil 5. místo a zasloužil se také o to, že škola získala titul Škola koumáků 2007.
2) Michal Gašparík - v krajském kole atletických závodů Pohár rozhlasu zvítězil ve skoku vysokém, byl členem mužstva, které v poháru Coca Cola Cup skončilo na 2.místě a reprezentoval školu na republikovém finále v Atletickém čtyřboji.
3) Tomáš Werner - v republikovém finále Atletického čtyřboje v Opavě vybojoval 3.místo ve skoku dalekém, člen fotbalového týmu Coca Cola Cup - 2.místo v kraji.
4) Josef Hovorka - člen vítězné štafety v okresním kole Poháru rozhlasu, 4. v krajském kole, účast na republikovém finále v Atletickém čtyřboji.
5) David Suda - na republikovém finále v Atletickém čtyřboji skončl 8. v kouli, člen fotbalového týmu na turnaji Coca Cola Cup.
6) Tomáš Grunt - z Opavy přivezl stříbrnou medaili za vrh koulí (Atletický čtyřboj).
7) Michal Petrás - v okresním kole fyzikální olympiády úspěšný řešitel, postoupil do kraje, kde obsadil 25.místo.
8) Radek Kadlec - úspěšný řešitel v okresním kole fyzikální olympiády, v zimní přírodovědné soutěži byl 3., člen florbalového týmu, který skončil v kraji na 5.místě a člen fotbalového týmu - 2.místo v kraji Coca Cola Cup.
9) Tereza Filipová - 4.místo v okresním kole biologické olympiády, 14. místo v okresním kole dějepisné olympiády.
10) Jan Křivánek - 3. v okresním kole biologické olympiády, 9.místo v krajském kole a v okresním kole v anglickém jazyce byl 9.
11) Kateřina Klugová - 4.místo ve vrhu koulí v okresním kole Poháru rozhlasu a 3.místo v okresním kole Atletického čtyřboje v hodu kriketovým míčkem.
12) Tereza Najmanová - vítěz Litoměřické laťky (skok vysoký), 2.místo v okresním kole atletického čtyřboje a 3.místo v Poháru rozhlasu ve skoku vysokém.
13) až 21) Jaroslav Turek, Miloš Verner, Roman Štěpán, Michal Hudík, Jakub Oliva, Petr Tuček, Jakub Sečka, Lukáš Hrebinka a Jiří Karfilát - členové fotbalového týmu - 2.místo v kraji Coca Cola Cup.
22) Tomáš Firman - 3.místo v okresním kole Poháru rozhlasu v běhu na 1 500m, 8.místo v kraj. kole, 2.místo Coca Cola Cup.
23) - 24) Jaroslav Vida a Tomáš Trnka - členové florbalového týmu, který skončil 5.v kraji.
25) Kateřina Dudychová - 3.místo v zimní a podzimní poznávací soutěži rostlin.
26) Karel Smetana - 3.místo v zimní poznávací soutěži a 8. v podzimní, 21.místo v okresním kole biologické olympiády.
27) Michal Lain - 7.místo v Pythagoriádě, 7.místo v okresním kole matematické olympiády, 1. ve finále Koumáka - podíl na titulu Škola koumáků 2007.
28) Kristýna Švecová -15.místo ve finále Koumáka.
29) Markéta Šulcová - 2. místo v Archimediádě.
30) Tomáš Kubíček - 15.místo finále Koumáka.

     Starosta Libochovic Ing.J.Beneš poděkoval žákům za to, že se zasloužili o dobré jméno školy a předal jim drobné dárky.

Mgr.Josef Krob, ředitel Purkyňovy školy
.

Vydání
< Ročník 2017 >
I.II.III.
IV.V.VI.
VII.VIII.IX.
X.XI.XII.
Libochovické noviny
Redakční rada


Šéfredaktor:
Mgr. Josef Krob

Redakční rada:
Mgr. Barbara Bláhová
Tomáš Černý
Pavel Česal
Ing. Milena Ryšavá
Alena Šebková
Stanislav Tlustý 

               

Počasí
Anketa
© 2009 Webdesign by Media Creative s.r.o.
Developed by Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
admin | webmail | Intranet |
www.libochovice.cz - Oficiální stránky města Libochovice