Datum a časDnes je sobota, 21.10.2017SvátekSvátek má Brigita
Přístupy1034704. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830
Sponzoři webu


zde může být i váš baner
Kudy z nudy

Turnaj mladších žáků "O pohár města Libochovice"

Halové turnaje pro mládež, hrané v zimní přestávce se snad již staly tradicí, a tak jsme se jakož to vedení mladších žáků rozhodli zkusit i něco jiného.

    Halové turnaje pro mládež, hrané v zimní přestávce se snad již staly tradicí, a tak jsme se jakož to vedení mladších žáků rozhodli zkusit i něco jiného. Odehrát "velký turnaj" mě napadlo již v srpnu loňského roku, když jsme se zúčastnili turnaje O pohár obce Vědomice, kde jsme mimochodem obsadili 1. místo. Turnaj jsme začali dávat dohromady již v průběhu jarní sezony. Hlavní myšlenka byla důstojně se rozloučit s úspěšným ročníkem 91 a sezonou, ve které jsme skončili na 2. místě okresního přeboru. Takto jsme to také přednesli výboru FK Libochovice. Zde jsme dostali další inspiraci a pomocnou ruku. FK Libochovice byl totiž kontaktován německým klubem SV Union Milkau, s nabídkou obnovení dřívější spolupráce, nejen mezi kluby, ale i mezi městy. Postupně se tedy pro zdárný průběh angažovalo stále více členů FK. V této fázi jsme jakož to FK oslovili i město Libochovice a já byl pozván na zasedání rady města, kde jsem přednesl naši vizi a požádal o záštitu nad turnajem. Tak tedy turnaj získal i svůj oficiální název.
    A pak už přišel 26.červen 2004 den konání prvního ročníku turnaje. Po nástupu zúčastněných družstev provedl starosta města Libochovice p. ing. Beneš slavnostní zahájení a kluci se do sebe mohli " pustit ".
    V prvním zápase porazili libochovičtí ml.žáci Chlumec 6 : 1 a tím si zajistili postup do odpoledního finále. Ve druhém dopoledním utkání porazil Svádov-Olšinky Union Milkau 2 : 0. Mezitím co fotbalisté obědvali přišel čas pro libochovické mažoretky, které sklidily potlesk a obdiv všech přihlížejících.
    Zápas o třetí místo skončil nerozhodně 0 : 0, a tak o vítězi rozhodovaly pok. kopy. Chlumec proměnil 4 a Milkau pouze 3. Třetí a čtvrté místo bylo tedy dáno a mohl začít finálový zápas. Před ním obdrželi hráči, kteří končí v mladších žácích, trička se jménem a číslem dresu se kterým nastupovali. Ve finále neponechali "naši" kluci nic náhodě a po vítězství 6 : 0 zůstal pohár za první místo v Libochovicích.

Horní řada: Michal Hudik, Tomáš Firman, David Suda, Martin Kryner, Jaroslav Šoura, Josef Svoboda. Dolní řada: Patrik David, Jakub Sečka, Jiří Karfilát, Tomáš Hagara, Tomáš Werner, Herbert Seifert, Tomáš Mohaupt.
Vedení družstva ml. žáků v sezoně 2003 - 4: Jaromír Gašparík- trenér, Stanislav Novotný-vedoucí mužstva, Oldřich Wiesner a Miloslav Kryner.
0804foto7.jpg (18695 bytes)Výsledky prvního ročníku O pohár města Libochovice
1. FK Libochovice
2. TJ Svádov-Olšinky
3. TJ Chlumec
4. SV Union Milkau
Všechna utkání odřídila trojice rozhodčích pánové Ožďan, Dufek a Kuti.
Poháry pro všechna čtyři družstva a věcné ceny předal při slavnostním vyhlášení výsledků starosta p.ing. Beneš. Zároveň byli vyhlá-šeni i nejúspěšnější hráči turnaje, kteří rovněž z rukou starosty převzali svá ocenění. Vyhlášeni byli:
Nejlepší hráč turnaje: Martin FINKE ( Milkau )
Nejlepší střelec turnaje: Jiří KARFILÁT ( Libochovice )
Nejlepší brankář turnaje: Martin KRYNER ( Libochovice )

Po slavnostním ukončení bylo sehráno ještě přátelské utkání mezi Libochovicemi a Milkau, neboť jsme na sebe v turnaji nenarazili. Tento minizápas jsme vyhráli 3 : 1. 
Na závěr bych chtěl jako vedoucí turnaje poděkovat všem těm, kteří se na turnaji podíleli a bez kterých by zcela jistě neměl takovou kvalitu.
Poděkování mé a našich mladších žáků patří: Městskému úřadu Libochovice, výboru FK Libochovice, všem pořadatelům, ing.Vidlařovi a p. Pošvicovi (oba LAFARGE cement), OPAVIA-LU závod Lovosice, PEGAS v.o.s. výroba broušeného skla Trutnov, jatky SLAVIA Libochovice, masna ZEPOS (Radovesice), pracovnicím informační centra v Libochovicích a v neposlední řadě p. Procházkovi (Klapý).
A nám jakožto občanům města Libochovice a fanouškům fotbalu nezbývá než se těšit na druhý ročník, který dozná určitě ještě nějaká vylepšení a možná i zájem o naši mládež a zviditelnění města a sebe samých ze strany firem a podnikatelů působících v Libochovicích. 

M.K.

Vydání
< Ročník 2017 >
I.II.III.
IV.V.VI.
VII.VIII.IX.
X.XI.XII.
Libochovické noviny
Redakční rada


Šéfredaktor:
Mgr. Josef Krob

Redakční rada:
Mgr. Barbara Bláhová
Tomáš Černý
Pavel Česal
Ing. Milena Ryšavá
Alena Šebková
Stanislav Tlustý 

               

Počasí
Anketa
© 2009 Webdesign by Media Creative s.r.o.
Developed by Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
admin | webmail | Intranet |
www.libochovice.cz - Oficiální stránky města Libochovice