Datum a časDnes je pondělí, 24.4.2017SvátekSvátek má Jiří
Přístupy847809. návštěvník
Důležitá čísla

Tísňové linky

Integrovaný záchr. systém 112
Hasičský záchr. sbor 150
Záchranná služba 155
Policie ČR 158

Městská policie Libochovice

náměstí 5. května 48, Libochovice,
tel. 724 016 458, 606 715 956
email:
skype: mplibochovice

Skype chat, instant message

Policie ČR, OO Radovesice

Radovesice č. p. 5, 410 02  Radovesice
tel: 974 436 741


Hasičský záchranný sbor ÚK

PS Lovosice, Českolipská 1997/11, Litoměřice, tel. 950 425 001
PS Roudnice n. L., Žižkova 729, Roudnice n. L., tel:  950 428 011
SDH Budyně nad Ohří Budyně nad Ohří, Ladova 361, 411 18 tel:
728 088 555

Lékárna U Bílého jednorožce

Dr. Vacka 44, Libochovice, tel. 416 591 293

Lékaři

MUDr. Javůrek - praktický lékař
Čechova 655, Libochovice, tel. 416 591 169
MUDr. Klener - praktický lékař
Riegrova 69, Libochovice, tel. 416 591 334
MUDr. Korousová - dětská lékařka
Čechova 351, Libochovice, tel. 416 591 339
MUDr. Horn, stomatologie
Čechova 655, Libochovice, tel. 777 790 680

Podřipská nemocnice s poliklinikou

www.pnsp.cz
Kontakt
Město Libochovice
se sídlem:
Městský úřad Libochovice
náměstí 5. května 48
411 17 LIBOCHOVICE
email: .
e-podatelna:
tel.: +420 416 725 830

Střípky z Purkyňovy školy

Reprezentanti ZŠ J. E. Purkyně byli přijati a oceněni starostkou města Ing. Holou. 



Individuální ocenění
5.B
Eliška Krobová - úspěšná účast ve školním kole Pythagoriády, postup do okresního kola matematické olympiády, redaktorka školního časopisu, postup do okresního kola atletických závodů z 1. místa okrskového závodu, účast na krajském finále OVOV 12. místo družstva
Markéta Machová - úspěšná účast ve školním kole Pythagoriády, úspěšná účast v okresním kole Pythagoriády 19-26. místo, postup do okresního kola matematické olympiády, redaktorka školního časopisu
Jakub Nase - úspěšná sportovní reprezentace školy - miniházená, florbal, atletika, postup do okresního kola atletických závodů z 1. místa okrskového závodu, účast na krajském finále OVOV 12. místo družstva
Dominik Svoboda - úspěšná sportovní reprezentace školy - miniházená, florbal, redaktor školního časopisu
8. A
Tomáš Jonáš - OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů) kraj 2. místo, 25. místo v republikovém finále, 1. místo ve stolním tenise, okresní kolo družstev, 3. místo ve st. tenise, krajské kolo družstev 
Marek Zeman - 1. místo ve skoku vysokém Litoměřická laťka 2015, 3. místo jednotlivci okresní kolo OVOV 2015, 2. místo ve skoku vysokém Pohár rozhlasu 2015, Okresní kolo družstev ZŠ v atletice
Hájková Kristýna - 24. - 26. místo Olympiáda v ČJ 
Nikola Koskubová - pravidelné zajišťování charitativních akcí
Martin Čmejla - pravidelné zajišťování charitativních akcí
9. A 
Pavlata Jan - 1. místo Gymlovo 4U, 35. místo krajské kolo Fyzikální olympiády, 1. místo stolní tenis okres, 3. místo stolní tenis kraj, reprezentace ve futsalu, organizace a pomoc při soutěži Superstar
Hajný Josef - 1. místo Gymlovo 4U, 16. místo krajské kolo Fyzikální olympiády, 1. místo stolní tenis okres, 3. místo stolní tenis kraj,  reprezentace ve futsalu
Čapek Matěj - 1. místo Gymlovo 4U, reprezentace- futsal, florbal 

9. B
Aneta Svobodová - 13. místo Fyzikální olympiáda okres, 17. - 18. místo Olympiáda v ČJ, 2. místo Jarní přírodovědné soutěže, 5. místo soutěže Gymlovo4U 
Lenka Ryšavá - 31. místo Fyzikální olympiáda kraj, 2. místo Jarní přírodovědné soutěže, vedení školního časopisu
Došek Filip - tvorba webových stránek školního časopisu, organizace a pomoc při soutěži Superstar

Kolektivní ocenění
Družstvo žáků 6. - 7. tříd - 1. místo okres, 5. místo kraj Přehazovaná: Bednářová Aneta, Feiglová Adéla, Divoková Eva, Moravcová Karolína, Valinová Bára, Eisenhammerová Veronika, Zůnová Eva, Polívková Jaroslava
Družstvo žáků 5. - 8. tříd - 2. místo okres OVOV, 12. místo kraj: Pletichová Nikol, Šulcová Eliška, Bednářová Aneta, Valinová Bára, Moravcová Karolína, Nase Jakub, Jonáš Tomáš, Weniger Šimon, Franc Dominik, Šlepr Michal
Družstvo žáků 6. - 7. tříd - 2. místo okres Atletický čtyřboj: Weniger Šimon, Šlepr Michal, Zubatý Vojtěch, Bušek Kryštof, 
Družstvo žáků 8. - 9. tříd - 3. místo okres Atletický čtyřboj: Kadlecová Anna, Kunertová Michaela, Eisenhammerová Tereza, Ryšavá Lenka, Kovářová Nikola
Družstvo žáků 6. - 7. tříd - 2. místo okres Stolní tenis: Bušek Kryštof,  Hajný Jan,  Hrebinka Adam
Družstvo žáků 8. - 9. tříd - 1. místo okres Stolní tenis, 3. místo kraj: Jonáš Tomáš, Pavlata Jan, Hajný Josef

Komentáře

Vydání
< Ročník 2017 >
I.II.III.
IV.V.VI.
VII.VIII.IX.
X.XI.XII.
Libochovické noviny
Redakční rada


Šéfredaktor:
Mgr. Josef Krob

Redakční rada:
Mgr. Barbara Bláhová
Tomáš Černý
Pavel Česal
Ing. Milena Ryšavá
Alena Šebková
Stanislav Tlustý 

               

Počasí
Anketa
© 2009 Webdesign by Media Creative s.r.o.
Developed by Smartware s.r.o., Redakční systém MultiCMS
admin | webmail | Intranet |
www.libochovice.cz - Oficiální stránky města Libochovice